Teker Rulmanına 50 Bin Kilometre Garanti Vereceğiz » Das Lager Germany

teker rulmanina 50 bin kilometre garanti verecegiz

Teker Rulmanına 50 Bin Kilometre Garanti Vereceğiz 1

Otomotiv rulmanları başta olmak üzere tamamen özel tasarım rulmanlar üreterek sektörde ‘rulman modacısı’ sıfatıyla anılan Das Lager,teker rulmanlarında 50 bin kilometre garanti vererek sektörde bir ilki gerçekleştirmeyi hedefliyor.
35 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle yeni jenerasyon rulman üreten Das Lager’in Almanya’nın Düsseldorf şehrinde kurduğunu belirten Das Lager Fabrika Müdürü A.Aylin Ceylan,”2012 yılı ortasından itibaren ürünlerimizi Türkiye’de piyasaya vermeye başladık. Önceliğimiz otomotiv rulmanlarındaki tecrübemizi,kendi dizaynımızı ve mühendisliğimizi yaparak üretimlerimizi müşterilerimize sunmak. 1’inci jenerasyon rulmanlardan 4’üncü jenerasyona kadar tüm ürünlerimizi gerek OEM (özel ürün üreticisi) gerekse son kullanıcılara sunuyoruz” dedi.
2012 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) inşaatına başladıkları tesiste bu yılın ortalarında deneme üretimine başlayacaklarını açıklayan Ceylan, tesiste Türkiye’de üretilmeyen yeni nesil otomotiv rulmanları başta olmak üzere ileri teknoloji gerektiren özel ürünleri üreteceklerini ifade etti. Otomotiv rulmanlarını ve özel ürünleri üreterk ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirten Ceylan, otomotiv ana sanayii ve yan sanayiine yeni bir soluk ve açılım getirmeyi hedeflediklerini söyledi. A.Aylin Ceylan, “Üreticilerin garanti veremediği tekrer rulmanlarına en az 50 bin kilometre garanti vererek yeni bir çığır açacağız” diye konuştu.