Teknoloji Üretim Merkezi

Teknoloji Üretim Merkezi

Das Lager Germany, Türkiye’deki üretimini 2013 yılında temelleri atılan ve 2015 yılında faaliyete geçen, Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde bulunan Das Lager Germany Teknoloji Üretim Merkezi’nde gerçekleştirmektedir.
Toplam 19 bin metrekare alanda kurulu olan tesis, 11 bin metrekare kapalı alana sahiptir.
Das Lager Germany, Eskişehir’deki Teknoloji Üretim Merkezi’nin yanı sıra Almanya, Macaristan ve Romanya gibi ülkelerde bulunan rulman üretim tesislerinde de rulman imalatı yapmaktadır.
Üretim hatlarında toplam 48 adet taşlama ve süper finiş tezgahı, 7 adet montaj ve yıkama hattı makinası bulunan Eskişehir’deki Teknoloji Üretim Merkezi’nde Rulman bileziklerinin taşlanması ve süper finiş işlemleri, yıkama ve montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Sabit bilyalı rulmanlar, oynak bilyalı rulmanlar, eğik bilyalı rulmanlar ve dört nokta temaslı bilyalı rulmanların yanında, silindirik makaralı rulmanlar, konik makaralı rulmanlar ve oynak makaralı rulmanların üretimi, P4 tolerans sınıfı hassasiyetine kadar Eskişehir üretim tesisinde yapılmaktadır.
Kalite kontrol laboratuvarında yer alan test ve ölçüm cihazları ile rulmanların ve rulmanı oluşturan parçaların yüzey pürüzlülüğü, dairesellik, form ve gürültü ölçümü gibi kalite ile ilgili gerekli tüm ölçüm ve kontroller yapılabilmektedir. Das Lager Germany bu merkezde, satışa sunduğu tüm ürünlerinin %100 kalite kontrollerini gerçekleştirmektedir.

İletişim Teklif Al
Teknoloji Üretim Merkezi 1

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti

Teklif Al