Das Lager Germany 2017 Distribütörler Toplantısı 14-16 Mayıs 2017 Tarihler Arasında Gerçekleştirildi » Das Lager Germany

das lager germany 2017 distributorler toplantisi 14 16 mayis 2017 tarihler arasinda gerceklestirildi

Das Lager Germany 2017 Distribütörler Toplantısı 14-16 Mayıs 2017 Tarihler Arasında Gerçekleştirildi 1Das Lager Germany 2017 Distribütörler toplantısı 14-16 Mayıs 2017 tarihler arasında gerçekleştirildi. Das Lager Germany Eskişehir Teknoloji üretim Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyona ilgi çok büyüktü, tüm Türkiye’den 80 ‘in üzerinde Das Lager Germany distribütörü firmadan 130 misafir katıldı.

Pazar günü Eskişehir’e ulaşan misafirler güzel şehrimiz Eskişehir’de şehir turu ile keyifli zaman geçirdiler , şehrin meşhur çiğ böreğini tattılar ve güzel havanın tadını çıkardılar.

Akşam 222 Restaurant’ta gerçekleştirilen yemek eşliğinde yorgunluk atan misafirler, bol bol sohbet ettiler.

15 Mayıs Pazartesi günü sabahı Das Lager Germany Teknoloji Üretim Merkezi’ni ziyaret eden distribütörler, Das Lager Germany teknik yetkilileri eşliğinde fabrika turuna katıldılar. Taşlama ve süperfinish hatları, manuel ve otomatik montaj hatları, kalite kontrol laboratuvarı ile paketleme hatlarını ziyaret eden distribütörler rulman üretim teknolojisi hakkında detaylı bilgiler aldılar. Ayrıca rulman bakımı ve yenileme atölyesi, demiryolu rulmanları test merkezi, rulman hasarları inceleme laboratuvarını da ziyaret eden misafirler, Das Lager Germany hizmet ve servisleri hakkında bilgi sahibi oldular.

Das Lager Germany Teknoloji Üretim Merkezi Bahçesi’nde güzel havada gerçekleştirilen öğle yemeğinden sonra toplantıya geçildi.

Öğleden sonra gerçekleştirilen toplantıda Das Lager Germany Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Harun Adıgüzel, Das Lager Germany’nin doğuş ve gelişimi hikayesini anlattı. Türkiye’de rulman sektörü ve gidişatı hakkında bilgiler verdi. Das Lager Germany’nin Türkiye’deki yeni yatırımları hakkında bilgiler aktardı. Konuşmasında sektörde Das Lager Germany çatısı altında birlik ve beraberliğin gerekliliği, ayrıca ülkemiz için yerli üretimin önemini vurgulayan Sayın Harun Adıgüzel konuşmasını şu sözlerle tamamladı. “ Bu fabrika, bu yatırım sizlerindir, tüm Türkiye’nindir, bu fabrika çocuklarımızın geleceğidir”.

Das Lager Germany Kalite Yöneticisi Sn Daniel Smantana, Das Lager Germany üretim teknolojileri ve kalite kontrol süreçleri hakkında bilgi verdi.

Das Lager Germany İş ve Pazar Geliştirme Takım Lideri Sn. Alper Bodur, Das Lager Germany olarak Türkiye ve dünyada gerçekleştirilen aktiviteler, Das Lager Germany ürün yelpazesi, yeni ürünler, Das Lager Germany başarı hikayeleri hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Das Lager Germany Uluslararası Satış Müdürü Sn Kürşat Türe Das Lager Germany ‘nin dünyadaki satış aktiviteleri, çalışma yapılan dünya markaları ve projeler hakkında bilgiler aktardı.

Das Lager Germany Üretim Takım Lideri Sayın Florin Ene rulmanın tarihçesi ve dünyadaki rulman teknolojileri hakkında bilgiler aktardı.

Fabrika turu, toplantı ve sunumlarda Das Lager Germany üretim teknolojileri ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler alan distribütörler, akşam yemeğinde Eskişehir’in yetiştirdiği değerli Sanatçılardan Sayın Mithat Körler’in şarkıları ve sahne performansı ile unutulmaz bir gece yaşadılar.