Sprey Ürünler

Makaralı Transmisyon Zincirleri 1

Sprey Ürünler

  • Balata Spreyi: Diskli ve kampanalı frenleri, debriyaj parçalarını, yapıştırılacak ve sızdırmaz hale getirilecek yüzeyleri balata tozlarından, yağdan, gresten ve kirlerden temizler. Malzeme uyumluluğu yüksektir. Silikon içermez. LUBE BC 500ml.
  • Pas Sökücü: Formülü hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler. Ayrıca oluşturduğu film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur. RR-40 yüksek çekim özelliği sayesinde içeriğinde bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. RR-40 silikon veya toz ve kir toplayıcı herhangi bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz. LUBE RR-40 200ml.
  • Sıvı Gres: Yataklar, kapı menteşe gibi pimlerinde, dişliler, raylar, darbe ve sallantıya maruz kalan tüm parçaların yağlanması işleminde kullanılır. Matkap ve kesici işlemlerde rahat delme, kesme işlemi sağlar. Su ile birleşmez ve ortamda suyu iter. Ağır yük altında yüksek sıcaklığa dayanıklı olarak çalışabilen yapıya sahip bir üründür. Yüksek nüfus etme ve tutunabilme özelliği ile en küçük alanlara kadar sızar ve çok uzun süre bu özelliğini korur. Civatalar için dolgu malzemesi vazifesini görür. Akma ve damlama yapmaz, şeffaf renklidir ve kalıcı yağlama yapar. Kansorejen madde içermez. LUBE LQ 400ml.

Teklif Al